Hydroizolační tvarovky

Firma IZOL94, s.r.o. již od roku 1994 vyrábí na vakuovém tvarovacím lisu prostorové tvarovky, které slouží ke zpevnění PVC-P hydroizolačních fólií na rozích a v koutech. Jsou vyráběny z homogenních hydroizolačních fólií tloušťky 1,00 - 2,50 mm. Naše firma je vyrábí nejenom z PVC-P fólií námi odbytovanými, ale i z jiných typů fólií, které jsou dostupné na českém trhu. Tvarovky jsou baleny po 10 ks do PE fólie.

Na výsekových lisech rovněž vyrábíme plošné tvarovky pro jednodušší montáž PVC-P hydroizolačních fólií nebo klempířských profilů. Jsou to různé druhy záplat ∅ 60 - 350 mm, obdélníkové přeplátování plechu atp. Tyto plošné tvarovky jsou vyráběny ze všech druhů a tlouštěk PVC-P fólií. Na tyto výrobky je možné provést pomocí stroje i jejich termoznačení - logo, číselné údaje atp.

V některých našich originálních výrobcích jsme spojili, díky našemu strojnímu vybavení, některé operace, a tím jsme vytvořili nové výrobky. Kombinace spočívá ve spojení klempířského způsobu výroby z plechu Viplanyl a VF svařování. Jedním z těchto výrobků je sněhová zábrana určená na ploché střechy z PVC-P fólií do sklonu 30%. Výrobek je chráněn užitným vzorem CZ 31622 U1.
Sněhové zábrany jsou výhradně odbytovány firmou TOPWET s.r.o.

Dalším takovým výrobkem je kačírková a okrajová lišta. Vyrábíme je ve čtyřech výškových provedeních - 40; 50; 65; 90 mm - a délce 2000 mm. Standardně je dodávána v barevném provedení plechu Viplanyl 712. Na vyžádání je možno vyrobit i jiný rozměr a jiné barevné provedení. Opět je zde spojen klempířský způsob výroby s využitím děrování plechu Viplanyl a VF svařování. Lišta je navíc opatřena posuvnou spojkou pro napojování.
Kačírkové lišty jsou výhradně odbytovány firmou TOPWET s.r.o.

Vlajkovou lodí tohoto typu výroby jsou v naší firmě těsnicí manžety pro PVC-P hydroizolační fólie. Jsou určené pro prostupy hydroizolací z PVC-P fólií - kruhové nebo čtyřhranné. Vyrábějí se ve dvou variantách - uzavřená nebo otevřená. Za tuto „Produktovou řadu manžet pro izolaci prostupů“ obdržela naše firma od České stavební akademie bronzovou cenu – „Výrobek-technologie roku 2010“.
V současné době máme v sortimentu více než 100 rozměrových provedení. Manžety jsou výhradně odbytovány firmou TOPWET s.r.o.